Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

ZhenFei Perfect serija

ZhenFei Perfect serija
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Lanksti, elastinga, šviežia ir jauna oda – rezultatas naujoviškos antisenėjimo formulę turinčios emulsijos. Atgaivina ir lygina odą, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, atstato odos tonusą ir energiją. Rekomenduojama nuo 35 metų. Kodas 12805 ..
16.11€
Gamintojas: tianDe
Puikiai valo odą, todėl ji tampa lygi ir švytinti. Pagerina odos tekstūrą ir skatina odos atsinaujinimą. Drėkina, ramina ir minkština odą. Mažina smulkias raukšles ir amžiaus dėmių kiekį. Rekomenduojama nuo 35 metų. Kodas 12801 ..
12.91€
Gamintojas: tianDe
Turtinga kremo tekstūra atstato hidrobalansą, padeda išlaikyti odą lygią ir sudrėkintą, lygina raukšles, stimuliuoja odos atsinaujinimą, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, sukuria komforto jausmą. Rekomenduojama nuo 35 metų. Kodas 12803 ..
15.06€
Gamintojas: tianDe
Turtinga kremo tekstūra atstato hidrobalansą, padeda išlaikyti odą lygią ir sudrėkintą, lygina raukšles, stimuliuoja odos atsinaujinimą, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, sukuria komforto jausmą. Rekomenduojama nuo 35 metų. Kodas 12804 ..
15.29€
Gamintojas: tianDe
Delikatus kremas gelis maloniai ir atidžiai rūpinasi jautria oda aplink akis, suteikia gilų odos maitinimą ir atstato jos struktūrą. Dėl to, reguliariai naudojant sušvelnėja odos tekstūra, išsilygina raukšlės, oda įgauna spindesį ir sveiką išvaizdą. ..
15.95€
Gamintojas: tianDe
Gaivinanti kremas – gelio tekstūra iš karto įsigeria sudrėkindama odą, sumažina įtampą, akių vokų patinimą, pašalina tamsius ratilus ir "maišelius" po akimis. Reguliariai naudojant, gelis atstato odos aplink akis elastingumą ir natūralų blizgesį. Rek..
16.05€
×
×
×
×
×
×
×