Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Vita derm

Vita derm
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" išsaugok drėgmę odoje! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. Tonikas Vita Derm - tai privalomo odos priežiūros etapo priemonė po valymo. Ne..
23.90€
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" odos sveikatai! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. "Vita Derm" raminantis kremas veidui efektyviai prižiūri odą ir apsaugo ją nuo neigiam..
28.90€
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" jautriausioms sritims! Oda aplink akis yra jautri ir pažeidžiama. Pirma - ji yra labai plona ir švelni, antra - veido išraiška sukuria papildomą naštą odai aplink akis. Moterys makiažą tepa ir tempia odą beveik kiekvieną dieną. Ši srit..
22.10€
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" - naujo lygio valymas! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. Pirmasis priežiūros žingsnis - valymas - turėtų būti ypač švelnus! Dažnai dėl ..
23.90€
×
×
×
×
×
×
×