Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Vita derm

Vita derm
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Jokių nuovargio ir streso požymių. Vita Derm“ veido apsauginis fluidas, pagrįstas „Myramaze ™“ patentuotu antioksidantų kompleksu, vitaminu C, drėkinančiais ir regeneruojančiais komponentais: apsaugo odą nuo HEV radiacijos (mėlynoji šviesa..
30.03€
Gamintojas: tianDe
"Fitoapsauga" išsaugok drėgmę odoje! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. Tonikas Vita Derm - tai privalomo odos priežiūros etapo priemonė po valymo. Ne..
23.90€
Gamintojas: tianDe
"Fitoapsauga" odos sveikatai! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. "Vita Derm" raminantis kremas veidui efektyviai prižiūri odą ir apsaugo ją nuo neigiam..
28.90€
Gamintojas: tianDe
"Fitoapsauga" jautriausioms sritims! Oda aplink akis yra jautri ir pažeidžiama. Pirma - ji yra labai plona ir švelni, antra - veido išraiška sukuria papildomą naštą odai aplink akis. Moterys makiažą tepa ir tempia odą beveik kiekvieną dieną. Ši srit..
22.10€
Gamintojas: tianDe
"Fitoapsauga" - naujo lygio valymas! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. Pirmasis priežiūros žingsnis - valymas - turėtų būti ypač švelnus! Dažnai dėl ..
23.90€
Gamintojas: tianDe
Sustabdykite „skaitmeninį senėjimą“! Kaip dažnai naudojate išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį? Tikriausiai gana dažnai… Mokslininkai nustatė, kad visi monitoriai, ekranai ir net energiją taupančios lemputės skleidžia mėlyną švie..
30.00€
Gamintojas: tianDe
Pirk 2 priemones iš Vita Derm serijos: raminančias prausimosi putas + atkuriamąjį toniką veidui – PADOVANOSIME raminantį apsauginį kremą veidui iš tos pačios serijos! "Vita Derm" raminantis veido prausiklis yra naujas valymo lygis! Jis: labai šve..
47.80€ 76.70€
Gamintojas: tianDe
Pirk 2 priemones iš Vita Derm serijos: raminančias prausimosi putas + atkuriamąjį toniką veidui – PADOVANOSIME raminantį apsauginį kremą paakių odai iš tos pačios serijos! "Vita Derm" raminantis veido prausiklis yra naujas valymo lygis! Jis: laba..
47.80€ 69.90€
×
×
×
×
×
×
×