Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Vita derm

Vita derm
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Jokių nuovargio ir streso požymių. Vita Derm“ veido apsauginis fluidas, pagrįstas „Myramaze ™“ patentuotu antioksidantų kompleksu, vitaminu C, drėkinančiais ir regeneruojančiais komponentais: apsaugo odą nuo HEV radiacijos (mėlynoji šviesa..
30.03€
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" išsaugok drėgmę odoje! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. Tonikas Vita Derm - tai privalomo odos priežiūros etapo priemonė po valymo. Ne..
23.90€
Gamintojas: TianDe
Pirk maisto papildą “Piaolian”* +  atkuriamąjį toniką veidui -  PADOVANOSIME raminantį apsauginį veido kremas!Ar norite būti tikra gražuolė? Tada pradėkite integruotą požiūrį iš išorės ir iš vidaus! Plaukai, nagai, imunitetas – maisto papil..
50.40€ 79.30€
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" odos sveikatai! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. "Vita Derm" raminantis kremas veidui efektyviai prižiūri odą ir apsaugo ją nuo neigiam..
28.90€
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" jautriausioms sritims! Oda aplink akis yra jautri ir pažeidžiama. Pirma - ji yra labai plona ir švelni, antra - veido išraiška sukuria papildomą naštą odai aplink akis. Moterys makiažą tepa ir tempia odą beveik kiekvieną dieną. Ši srit..
22.10€
Gamintojas: TianDe
"Fitoapsauga" - naujo lygio valymas! "Vita Derm" serija yra puiki fitoapsauga odai, kuri yra jautri aplinkos poveikiui arba tapo jautri šiuolaikinio didmiesčio sąlygoms. Pirmasis priežiūros žingsnis - valymas - turėtų būti ypač švelnus! Dažnai dėl ..
23.90€
Gamintojas: TianDe
Sustabdykite „skaitmeninį senėjimą“! Kaip dažnai naudojate išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį? Tikriausiai gana dažnai… Mokslininkai nustatė, kad visi monitoriai, ekranai ir net energiją taupančios lemputės skleidžia mėlyną švie..
30.00€
×
×
×
×
×
×
×