Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Snake Factor serija

Snake Factor serija
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Maitinantis naktinis kremas padeda atsistatyti odai, mažina pigmentaciją, lygina ryškias raukšles. Šis produktas yra vienas iš Snake Factor serijos kosmetikos gaminių skirtų intensyviai odos priežiūrai virš 30 metų. Priemonių sudėtyje yra Mamushi gy..
18.40€
Gamintojas: TianDe
Tonikas nuvalo nuo odos riebalų perteklių, nešvarumus ir makiažą, padidina anti-senėjimo priežiūros efektyvumą. Oda tampa drėgnesnė, padidėja tonusas, ji atrodo daug jaunesnė. Šis produktas yra vienas iš Snake Factor serijos kosmetikos gaminių skirtų..
13.50€
Gamintojas: TianDe
Gelis švelniai rūpinasi jautria oda aplink akis, stimuliuoja kolageno gamybą, stangrina odą, prisotina vitaminais ir drėkina, mažina mimikos raukšles. Šis produktas yra vienas iš Snake Factor serijos kosmetikos gaminių skirtų intensyviai odos prieži..
18.40€
Gamintojas: TianDe
Švelnus dieninis kremas rūpinasi Jūsų: drėkina, atstato elastingumą, mažina raukšles bei su amžiumi pakitusią pigmentaciją. Šis produktas yra vienas iš Snake Factor serijos kosmetikos gaminių skirtų intensyviai odos priežiūrai virš 30 metų. Priemoni..
18.40€
×
×
×
×
×
×
×