Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Prausikliai

Prausikliai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Valo poras, stangrina jas. Perlų milteliai sumažina poras, gerina veido spalvą. Kodas 10202 ..
5.30€ 6.62€
Gamintojas: TianDe
Švelniai valo, palaiko natūralią pH pusiausvyrą odoje. Žaliosios arbatos ekstraktas apsaugo odą nuo senėjimo, gerina veido odos spalvą. Tinka visų tipų odai. Kodas 10201 ..
6.62€
Gamintojas: TianDe
Švelnus sviestas, kurio sudėtyje yra 100 % gryno taukmedžio sviesto bei kokosų aliejaus, valo makiažą ir nešvarumus nuo odos, o po nuplovimo palieka ją švelnią, gaivią ir sudrėkintą. Tinka veido, kaklo ir dekolte srities odai. Skirta visų tipų, taip ..
23.90€
Gamintojas: TianDe
Matinė oda vienu prisilietimu! Riebus blizgesys ant veido? Atsikratykite jo švelniai, tik vienu gestu! Veido servetėlės ​​„Švelni rožė“ akimirksniu pašalins blizgesį, nešvarumus ir bakterijas nuo odos paviršiaus (kurios, be kita ko, gali susidaryt..
6.00€
Gamintojas: TianDe
Neišsakytas odos valymo dėsnis: kuo daugiau riebalų pašalinsite, tuo daugiau jų vėl atsiranda. Su pernelyg didelia riebalų sekrecijos problema dažniau susiduria riebios ir mišrių odos tipų savininkės. Kai jautiesi „riebus“, norisi greitai nuvalyti ve..
8.90€
Gamintojas: TianDe
Švelnus prausimas su pudra. Odos valymas turi būti švelnus ir efektyvus! Fermentų milteliai veikia augalinių fermentų (enzimų) pagrindu – natūralių baltymų junginių, kurie patekę ant odos, tirpdo nešvarumus ir riebalų perteklių. Dėl to, kad nėra mec..
22.40€
×
×
×
×
×
×
×