Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Pilingai

Pilingai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
  Papildomas valymas vaisių rūgštimis   Minkštas pilingas iš linijos Herbal Energies veikia rutuliojimosi principu, todėl netraumuoja odos, tačiau yra neįtikėtinai efektyvus! Dėl obuolių AHA rūgšties poveikio greitai ir neskausmingai įvy..
10.00€
Gamintojas: TianDe
Pirk modeliuojamąjį gelį veido ovalui + 3 vnt. koreguojamųjų veido kaukių “Intensyvus liftingas” – PADOVANOSIME senėjimą stabdantį veido šveitiklį! ..
31.54€ 52.04€
Gamintojas: TianDe
Pats subtiliausias pilingas! Aktyvuoja epidermio regeneraciją ir atsinaujinimą, šalina nešvarumus, išvalo poras, gerina deguonies patekimą į ląsteles, turi jauninantį poveikį pastebimiems su amžiumi susijusiems pokyčiams: pašviesina paviršinę pigmen..
20.50€
Gamintojas: TianDe
Sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Švelniai šalina suragėjusį odos sluoksnį, stimuliuoja natūralų odos atsinaujinimą, suteikia jauninimo efektą, i..
9.40€
Gamintojas: TianDe
Pirk 2 priemones iš SPA technology: prausimosi gelį “Grožio vandenynas” + agurkinį pilingą – PADOVANOSIME 6 vnt. druskos kūnui “Medaus persikas”! ..
14.83€ 28.21€
Gamintojas: TianDe
Pirk 2 priemones iš SPA technology: prausimosi gelį “Grožio vandenynas” + vynuoginį pilingą – PADOVANOSIME 6 vnt. druskos kūnui “Medaus persikas”! ..
14.83€ 28.21€
Gamintojas: TianDe
Pirk intensyvų kompleksą paakių odai - PADOVANOSIME veido šveitiklį! ..
24.00€ 34.10€
Gamintojas: TianDe
Gilus valymas su jauninančiu poveikiu Šveitiklis Tibetan Herbs švelniai, bet efektyviai valo odą jos nepažeisdamas. Negyvo odos sluoksnio pašalinimas, kuris neleidžia odai kvėpuoti, taip atsiranda sausumo jausmas ir smulkios raukšlelės). Šveitiklis:..
10.10€
Gamintojas: TianDe
Nuvalykite amžių nuo veido: nu6veitimas vienu diskelio prisilietimu. Ar galima nustatyti odos atsinaujinimo ritmą ar jį paspartinti? Taip, jei Jūsų rankose yra tinkama priemonė! Veido šveitimo diskeliai iš TianDe Korporacijos – tai padidinto stipru..
20.40€ 25.50€
Gamintojas: TianDe
Ekstra valymas Švelniai pašalina keratinizuotą odos sluoksnį, atnaujina viršutinius epidermio sluoksnius. Aktyvina natūralius odos drėkinimo procesus, užkertant kelią pleiskanojimui ir paraudimui. Sutraukia poras, pagerina ir išlygina veido spalvą. ..
8.21€
Gamintojas: TianDe
Ekstra valymas Pašalina negyvą odos sluoksnį. Išvalo ir sutraukia poras. Aktyvina natūralius odos drėkinimo procesus. Stiprina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę. Padeda išlyginti smulkias raukšleles. Naudojimas: nedidelį šveitiklio k..
8.21€
Gamintojas: TianDe
Ekstra valymas Pilingas aktyviai valo ir sutraukia poras, pašalina nebegyvą odos sluoksnį, išlygina smulkias bei sumažina gilias odos raukšles. Drėkina odą bei normalizuoja riebalinių liaukų funkciją, pagreitina elastino bei kolageno sintezę odoje. ..
8.21€
Gamintojas: TianDe
Ekstra valymas Užtikrina paviršinio epidermio sluoksnio šveitimą, kruopščiai išvalo ir sutraukia poras. Aktyvina natūralius odos drėkinimo procesus. Padeda sustiprinti kolageno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę. Pagerina veido spalvą, pašviesi..
8.21€
Gamintojas: TianDe
Ekstra valymas Pilingas aktyviai valo ir sutraukia poras, pašalina negyvą odos sluoksnį, išlygina smulkias bei sumažina gilias odos raukšles. Pasižymi balinamuoju poveikiu, šviesina pigmentines dėmes ir strazdanas. Stiprina kolageno, elastino ir hia..
8.21€
×
×
×
×
×
×
×