Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Jaunimo linija IN TOP

Jaunimo linija IN TOP
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Aksominės odos poveikis! Ar Jūsų oda visada atrodo tobulai? Odos sudirgimas ar riebus blizgesys reikalauja korekcijos? „TianDe BB“ veido pagrindas padės paversti veidą tobula aksomo drobe! Priemonė sujungia priežiūros ir maskavimo savybes. Tai ne t..
13.20€ 16.50€
Gamintojas: tianDe
Mišri oda? Vargina nuolat blizganti T-zona? Tuomet ši naujiena Jums labai patiks! InTop veido kremas mišriai odai: T-zona kontroliuojama! Atsibodo nuolatinis blizgėjimas T-zonoje: ant kaktos, nosies ir smakro? Kai jūsų skruostai atrodo sausi ir bly..
13.20€
Gamintojas: tianDe
Išlaikyk žvilgsnio jaunystę! Ar dažnai juokiatės? Ir teisingai, kad taip! Bet Jūs neturėtumėte rūpintis, kad dėl  geros nuotaikos atsiras daugiau mimikos raukšlelių. Gelio veikliosios medžiagos kiekvieną dieną pasirūpins jūsų odele aplink akis...
15.55€
Gamintojas: tianDe
Šarmo efektas odos netobulumui! Iki jaudinančio susitikimo tik keletas dienų? Jūsų veido oda nepanaši į idealią?! Nedelskite! Pasinaudokite ekspres priemone - geliu prausimuisi IN TOP! Kruopštus valymas - pirmas žingsnis siekiant turėti nepriekaišti..
9.55€
Gamintojas: tianDe
Jūsų puikus gundymo ginklas! Pasiruošimas dienai - atsakingas dalykas. Viskas turi būti tobula ir visų pirma - Jūsų oda! Kaukė veidui iš Tiande „Prancūziško stiliaus pasimatymas“ naujosios jaunimo kolekcijos In Top geriausiai padės pasiruošti atsak..
2.55€
Gamintojas: tianDe
Nepriekaištingas "selfi" be filtro! Jauna oda visada graži, o jei ji turi netobulumų, juos galima ištaisyti naudojant specialias TianDe priemones iš jaunimo linijos "In Top"! Su turtingu alavijo losjonu, skirtu spindinčiai odai galėsite nesijaudinti..
15.40€
×
×
×
×
×
×
×