Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Herbal Energies

Herbal Energies
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
  Papildomas valymas vaisių rūgštimis   Minkštas pilingas iš linijos Herbal Energies veikia rutuliojimosi principu, todėl netraumuoja odos, tačiau yra neįtikėtinai efektyvus! Dėl obuolių AHA rūgšties poveikio greitai ir neskausmingai įvy..
10.00€
Gamintojas: TianDe
Pirk 2 priemones: ypač švelnų prausimosi gelį + kremą veidui su baltąja arbata - PADOVANOSIME antioksidacinį pilingą veidui! ..
26.50€ 36.50€
Gamintojas: TianDe
Pirk 2 priemones: ypač švelnų prausimosi gelį + kremą veidui su argano aliejumi - PADOVANOSIME antioksidacinį pilingą veidui! ..
26.50€ 36.50€
Gamintojas: TianDe
Pirk 2 priemones: ypač švelnų prausimosi gelį + kremą veidui su kordicepsu ir šalaviju - PADOVANOSIME antioksidacinį pilingą veidui! ..
26.50€ 36.50€
Gamintojas: TianDe
  Neišsakytas odos valymo dėsnis: kuo daugiau riebalų pašalinsite, tuo daugiau jų vėl atsiranda. Su pernelyg didelia riebalų sekrecijos problema dažniau susiduria riebios ir mišrių odos tipų savininkės. Kai jautiesi „riebus“, norisi greitai nuv..
8.90€
Gamintojas: TianDe
Priežiūra ir apsauga didmiestyje SPF 10 Stresas, bloga ekologija, nesubalansuota mityba – kaip taisyklė, miesto gyventojai turi dėti daugiau pastangų, kad oda būtų jauna ir graži. Žolelių Energija jiems padės! Veido kremas su argano aliejumi iš Herb..
17.60€
Gamintojas: TianDe
Nuo raukšlių ir pigmentinių dėmių SPF 10 Žinote posakį „praleidau blykstę“ (praleidote akimirką ir dabar atsiprašau)? Kosmetologijoje yra atvirkščiai: praleistas saulės aktyvumo blyksnis – gerai padaryta. Jei ruošiatės susidurti su UV spinduliais (o..
17.60€
Gamintojas: TianDe
Kova su laisvaisiais radikalais SPF 10 Ne paslaptis, kad senėjimo kaltininkai yra ultravioletiniai spinduliai ir laisvieji radikalai. Štai kodėl odai labai svarbi patikima UV apsauga, kurią jai suteiks „Herbal Energies“ kordicepso ir šalavijų veido ..
17.60€
×
×
×
×
×
×
×