Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Fucoidan serija

Fucoidan serija
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Švelniems bučiniams! Švelnios ir šilkinės, minkštos ir drėgnos ... Lūpos, kuriomis rūpinasi balzamas Fucoidan iš Tiande, taip ir pritrauks bučinius! Naujas balzamas iškarto suminkštins lūpas ir bet kokiu oru jos bus apsaugotos. Priemonė patikimai s..
7.20€
Gamintojas: TianDe
Kremas priežiūrai ir tonavimui Odos trūkumai gadina nuotaiką, o toninio kremo sluoksniai sukelia diskomfortą? Pamirškite apie Jūsų odos „daugiasluoksnį makiažą“. NaujaS CC-kremas iš Tiande turi viską, ko reikia tobulai odai! CC kremas - tai tikra s..
23.79€
Gamintojas: TianDe
Gaivinantis senėjimą stabdantis kremas veidui iš Tiande padės sušvelninti veido mimikos raukšles ir taip pat užkirs kelią naujų atsiradimui. Tinka visiems odos tipams, taip pat jautriai arba patiriančiai stresą odai. Beta - gliukano – medžiaga yra ..
20.48€
Gamintojas: TianDe
Oda aplink akis yra labai jautri ir reikalauja ypatingos priežiūros. Dėka turtingos sudėties padeda pašalinti raukšles ir neleisti atsirasti naujoms. Kolageno ekstraktas yra plačiai naudojamas kosmetikoje, nes jo pagrindinė savybė išlaikyti drėgmę od..
20.48€
Gamintojas: TianDe
Palepinkite savo odą grietinėlės kremine tekstūra alsuojančia maitinančiais ir jauninančiais ingredientais... Palepinkite ją kauke veidui ir dekolte iš Fucoidan serijos! Ji atsakys Jums grožiu ir jaunyste, šviežumu ir švytėjimu! Įjunkite švelnią muzi..
20.48€
Gamintojas: TianDe
Valymas - privalomas ir labai svarbus odos priežiūros etapas. Šis pienelis iš Tiande švelniai ir kruopščiai pašalina makiažą ir nešvarios odos liekanas, palikdamas malonų švelnumo jausmą ir komfortą. Švelni pienelio tekstūra tinka net jautriausiai od..
15.85€
Gamintojas: TianDe
Antras svarbus etapas odos priežiūroje – odos nuvalymas su  losjonu. Medvilnės diskeliu sumirkytu losjonu nuvalysite makiažo likučius, kurių nepavyko padaryti su pieneliu, oda taps švari ir sudrėkinta. Losjono sudėtyje nėra alkoholio, kuris dehi..
16.17€
×
×
×
×
×
×
×