Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Fucoidan serija

Fucoidan serija
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Švelniems bučiniams! Švelnios ir šilkinės, minkštos ir drėgnos ... Lūpos, kuriomis rūpinasi balzamas Fucoidan iš Tiande, taip ir pritrauks bučinius! Naujas balzamas iškarto suminkštins lūpas ir bet kokiu oru jos bus apsaugotos. Priemonė patikimai sa..
7.20€
Gamintojas: TianDe
Kremas priežiūrai ir tonavimui Odos trūkumai gadina nuotaiką, o toninio kremo sluoksniai sukelia diskomfortą? Pamirškite apie Jūsų odos „daugiasluoksnį makiažą“. NaujaS CC-kremas iš Tiande turi viską, ko reikia tobulai odai! CC kremas - tai tikra st..
23.79€
Gamintojas: TianDe
Pirk gaivinantį anti-senėjimo kremą - PADOVANOSIME jauninantį kremą-kaukę veidui, kaklui ir dekoltė zonai! ..
20.48€ 40.96€
Gamintojas: TianDe
Gaivinantis senėjimą stabdantis kremas veidui iš Tiande padės sušvelninti veido mimikos raukšles ir taip pat užkirs kelią naujų atsiradimui. Dieninis ir naktinis kremas viename indelyje – kiekvienos moters svajonė! TianDe paverčia tai realybe! Dabar..
20.48€
Gamintojas: TianDe
Oda aplink akis yra labai plona ir gležna, todėl jai reikia ypatingos priežiūros. Odos aplink akis storis tik 0,5 mm – kaip popieriaus lapas. Ant jos atsiranda pirmosios raukšlės, bet koks nuovargis virsta tamsiais ratilais ir nusėda maišeliuose po a..
20.48€
Gamintojas: TianDe
Palepinkite savo odą grietinėlės kremine tekstūra alsuojančia maitinančiais ir jauninančiais ingredientais... Palepinkite ją kauke veidui ir dekolte iš Fucoidan serijos! Ji atsakys Jums grožiu ir jaunyste, šviežumu ir švytėjimu! Drėkina, stangrina o..
20.48€
Gamintojas: TianDe
Kasdienis odos valymas – raktas į veiksmingą priežiūrą ir neblėstantį grožį. Nuo to labai priklauso vėlesnių procedūrų efektyvumas. Pradėkite rūpintis savo oda su „tinkamu“ produktu! Dekoltė zonos prausimui ir valymui skirtas TianDe Fucoidan pieneli..
15.85€
Gamintojas: TianDe
„Idealiai švari oda“ yra pagrindinė, bet ne vienintelė „Fukoidan“ valomojo losjono užduotis, su kuria jis sėkmingai susidoroja. Su šia priemone ne tik kruopščiai nuvalysite odą, bet ir 20-30% padidinsite vėlesnių priežiūros kremų efektyvumą. Pašalin..
16.17€
×
×
×
×
×
×
×