Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

FreshClick serija

FreshClick serija
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Pagauk gaivos bangą! Rodyti emocijas taip mergaitiška! Juokas, žaismingi mirktelėjimai, akių "žybčiojimas"... Be to, fotosesijos, kurių metu turi beveik minutę žiūrėti į saulę, kad padarytum šaunią nuotrauką, rašymas žinučių tamsoje. Viskas būtų ger..
17.20€
Gamintojas: TianDe
Subtilus valymas. Pradėkite savo dieną su sprogstamu gaivumu, švelnumu ir veido prausikliu iš FreshClick jaunimo kolekcijos! Pasinerkite į naują tėkmę ir kurkite pačias šviežiausias ir nuostabiausias idėjas! FreshClick valomosios putos švelniai ir ..
18.90€
Gamintojas: TianDe
Tobulas matinis odos atspalvis vienu paspaudimu! Toninės priemonės neturėtų atimti iš veido išraiškas, beviltiškai „išlieti“ ar kad veidas netaptų "akmeniniu"! FreshClick BB pagrindas veidui skirtas jaunam, aktyviam ir tikram! Jo lengva tekstūra su..
14.00€ 18.60€
Gamintojas: TianDe
Mėgstate eksperimentus ir ryškų makiažą, o gal esate natūralaus grožio gerbėja? Bet kokiu atveju Jūsų odai reikia priežiūros! Kad Jūsų užduotis būtų lengvesnė, korporacijos specialistai sujungė du būtiniausius jaunos odos priežiūros etapus ir sukūrė ..
18.90€
×
×
×
×
×
×
×