Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Tepalai

Tepalai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Po ilgos dienos jūsų kojos būna "sunkios"? Emulsija kojoms "Miškas pasivaikščiojimas" iš taigos augalų suteiks lengvumo jausmą ir padės kovoti su kojų nuovargiu. Tai yra 100% natūralus produktas, kurį sudaro tik natūralios kilmės komponentai. Nėra ko..
13.50€
Gamintojas: tianDe
Judėjimas su pasitikėjimu! Mūsų gyvenimas yra permainingas. Kartais mes pradedame intensyviai sportuoti, išbandome save varžybose, užsiregistruojame į treniruoklių salę, o kartais ilgai sėdime prie kompiuterio. Visa tai neigiamai veikia mūsų sąnariu..
13.10€
Gamintojas: tianDe
Palengvina kvėpavimą ir gaivina mintis. Kvėpuok visa širdimi!   Ar turite užgulusią nosį ir ar sunku kvėpuoti? Atsikratykite diskomforto, naudokite aromaterapiją su mėtų vyšnių lazdele - balzamu ir mėgaukitės kiekvienu įkvėpimu! Natūralių ..
5.00€
Gamintojas: tianDe
Paremta 1 įvertinimais.
Rekomenduojama naudoti kaip kosmetinę pagalbinę priemonę, esant ryškiam kapiliarų tinklui ant odos, kojų tinimui, sunkumo jausmui kojose. Naudojimas: nedidelį kiekį gelio užtepti ant kojų odos ryte ir vakare, pamasažuoti, kol visiškai susigers. Reko..
12.90€
Gamintojas: tianDe
Rekomenduojamas kūno masažui ties rankų sąnariais, kojų sąnariais bei stuburu. Pasižymi šildomuoju poveikiu, masažuojant pašalina nuovargį dėl padidėjusio įtemptumo. Naudojimas: atlikite masažą kiekvieną rytą ir vakarą ar pagal poreikį. Veiklieji k..
12.90€
×
×
×
×
×
×
×