Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Tepalai

Tepalai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Mėgaukitės eisenos lengvumu be "veninių mazgų" ir kapiliarų tinklelio! Po ilgos dienos jūsų kojos būna "sunkios"? Emulsija kojoms "Miškas pasivaikščiojimas" iš taigos augalų suteiks lengvumo jausmą ir padės kovoti su kojų nuovargiu. Tai yra 100% natū..
10.86€ 12.78€
Gamintojas: tianDe
Judėjimas su pasitikėjimu! Mūsų gyvenimas yra permainingas. Kartais mes pradedame intensyviai sportuoti, išbandome save varžybose, užsiregistruojame į treniruoklių salę, o kartais ilgai sėdime prie kompiuterio. Visa tai neigiamai veikia mūsų sąnariu..
13.10€
Gamintojas: tianDe
Palengvina kvėpavimą ir gaivina mintis. Kvėpuok visa širdimi!   Ar turite užgulusią nosį ir ar sunku kvėpuoti? Atsikratykite diskomforto, naudokite aromaterapiją su mėtų vyšnių lazdele - balzamu ir mėgaukitės kiekvienu įkvėpimu! Natūralių ..
4.93€
Gamintojas: tianDe
Rekomenduojama naudoti kaip kosmetinę pagalbinę priemonę, esant ryškiam kapiliarų tinklui ant odos, kojų tinimui, sunkumo jausmui kojose. Naudojimas: nedidelį kiekį gelio užtepti ant kojų odos ryte ir vakare, pamasažuoti, kol visiškai susigers. Reko..
12.00€
Gamintojas: tianDe
Rekomenduojamas kūno masažui ties rankų sąnariais, kojų sąnariais bei stuburu. Pasižymi šildomuoju poveikiu, masažuojant pašalina nuovargį dėl padidėjusio įtemptumo. Naudojimas: atlikite masažą kiekvieną rytą ir vakarą ar pagal poreikį. Veiklieji k..
12.00€
×
×
×
×
×
×
×