Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Tepalai

Tepalai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Mūsų kojos patiria didžiulią įtampą, sąnariams, raumenims ir raiščiams reikia nuolatinės paramos! Kūno kremas „Skystas pleistras“ su komponentais, atpalaiduojančiais raumenis ir raiščius, turi iš karto atpalaiduojantį poveikį ir padeda greitai sumaži..
29.40€ 42.60€
Gamintojas: TianDe
Kūno kremas skirtas naudoti ant aplink sąnarius esančios odos. Šis kremas minkština ir drėkina odą, gerina odos elastingumą kremu pateptose vietose bei turi malonų šildomąjį poveikį.   Naudojimas: užtepkite ant kūno lengvais masažuojančiais ju..
12.15€ 16.20€
Gamintojas: TianDe
Intensyvaus gaivinamojo ir harmonizuojamojo poveikio natūralių eterinių aliejų mišinys.   Naudojimas: įkvėpkite pagal poreikį.   Įspėjimas! Dirgina odą. Stipriai dirgina akis. Gali sukelti alerginę odos re..
5.00€
Gamintojas: TianDe
Paremta 1 įvertinimais.
Su paprastojo kaštono ekstraktu Natūralių ekstraktų kompleksas, esantis šiame kosmetiniame fitogelyje gerina kraujo cirkuliaciją odoje, grąžina kojoms lengvumo pojūtį, maitina ir atgaivina odą. Naudojimas: ryte ir vakare užtepkite nedidelį kiekį ge..
16.20€
Gamintojas: TianDe
Rekomenduojamas kūno masažui ties rankų sąnariais, kojų sąnariais bei stuburu. Pasižymi šildomuoju poveikiu, masažuojant pašalina nuovargį dėl padidėjusio įtemptumo. Naudojimas: atlikite masažą kiekvieną rytą ir vakarą ar pagal poreikį. Veiklieji k..
16.20€
×
×
×
×
×
×
×