Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Pleistrai

Pleistrai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Nauja aktyvaus sušildymo formulė. Stipresnis poveikis. Augalų ekstraktai padaro odą glotnesnę ir ją tonizuoja. Eteriniai aliejai padeda sušildyti odą, gerindami mikrocirkuliaciją naudojamoje vietoje. Naudojimas: nuimkite apsauginę juostelę, uždėkit..
7.20€
Gamintojas: tianDe
Odos aplink raumenis sušildymui. Nauja aktyvaus sušildymo formulė. Stipresnis poveikis. Augalų ekstraktai padaro odą glotnesnę ir ją tonizuoja. Eteriniai aliejai padeda sušildyti odą, dėl to pleistrą galima naudoti prieš fiziškai aktyvią veiklą. N..
4.80€
Gamintojas: tianDe
Jūsų lengvumo paslaptis: pašalinkite iš savęs toksinus! Ar jaučiate nuovargį iškart pabudę ir greitai pavargstate? Atrodo, kad padažnėjo peršalimas ir alergija, pablogėjo odos ir plaukų būklė? Sunkumas kūne, silpnumas, mieguistumas, sumažėjęs apetit..
5.54€
Gamintojas: tianDe
Kosmetinis pleistras kūnui "Jian Kang" tonizuoja, jaunina ir minkština odą. Pleistrą klijuoti ant kūno, laikyti ne ilgiau kaip 12 val. Po 3-8 valandų procedūrą galima pakartoti. Rekomenduojamas kursas 7-10 dienų. Aktyvūs komponentai: Sičuano pipirų..
6.90€
Gamintojas: tianDe
Kosmetinis pleistras "Wutong". Unikalus derinys iš gamtinių esencijų, aromatinių aliejų ir minkštinančių medžiagų gerina odos stangrumą ir elastingumą.    Kaip naudoti? Užklijuoti pleistrą ant kūno. Pleistrą laikyti ne ilgiau kaip 12 val. ..
6.90€
Gamintojas: tianDe
Pirk 2 kosmetinius fito pleistrus kūnui:  “Wutong” +  “Zhui Feng Forte” – PADOVANOSIME kosmetinį kūno fito pleistrą “Yaoshen Forte”! Kosmetinis pleistras "Wutong". Unikalus derinys iš gamtinių esencijų, aromatinių aliejų ir minkštinančių m..
11.70€ 18.90€
Gamintojas: tianDe
Pagal tradicinės kinų medicinos teoriją daugiau nei 60 pėdos aktyvių taškų yra susiję su daugeliu vidaus organų. Pleistrai pagerina mikrocirkuliaciją ir sumažina tempimą, švelnina ir drėkina odą. Sumažina kojų nuovargį.  Naudojimas: naudokite š..
6.02€
×
×
×
×
×
×
×