Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Papildai

Papildai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Citrokalcivitas yra biologinio kalcio ir bazinių vitaminų šaltinis, jis teigiamai veikia visų kūno sistemų darbą, išlaiko grožį. Rekomenduojama naudoti kalcio ir vitaminų balanso optimizavimui. Jis papildo kalcio ir būtiniausių vitaminų trūkumą. Pasi..
17.80€
Gamintojas: tianDe
Įjunk smegenis, suspėk viską, ką suplanavai! Užtikrink savo organizmui nuolatinio daugialypio užimtumo sąlygas! Argininu ir glicinu praturtinta želė sukurta specialiai tiems, kurie nori daug suspėti ir įgyvendinti visus planus. Želė turi organizmui ..
23.10€
Gamintojas: tianDe
Funkcinis kompleksas “Golden Amaranth” yra 100% natūralus amarantų aliejus. Šis augalas dovanojantis jėgas ir ilgaamžiškumą. Kiekvienoje kapsulėje yra 100% natūralios amaranto aliejaus, skaleno šaltinio. Šis produktas: – suteikia odai tvirtumą, mink..
39.27€
Gamintojas: tianDe
Funkcionalus kompleksas su natūraliais adaptogenais – ženšenio ekstraktu, kordicepsu arba dar kitaip žinomu kaip grybas linčži, gintaro rūgštimi, žaliosios arbatos ekstraktu ir vitaminų kompleksu. Maisto papildas „Fu-sin“ tonizuoja ir skatina gyvybin..
24.02€
Gamintojas: tianDe
Veiksmingos komplekso sudedamosios dalys, padeda pamiršti stresą ir nuovargį, veikia kūną atjauninančiai, gerina odos būklę, stiprina plaukų ir nagų struktūrą. Sudėtis: žalios arbatos ekstraktas, taurinas, vitaminai С, РР, Е, В5, В12, В6, В1, В2, А,..
24.02€
Gamintojas: tianDe
Grožis iš vidaus!   Vitaminų kompleksas suteiks jums energijos, grožio ir gerovės. Tai energija ir gyvenimas be streso! Jis kovoja su stresu ir jo pavojingomis pasekmėmis, tai energijos šaltinis ir smegenų "maistas". Sudėtyje yra medžiagų, k..
27.57€
Gamintojas: tianDe
Šio komplekso komponentai yra unikalūs imunokorektoriai ir antioksidantai, kurie gali stiprinti organizmo apsaugą prieš daugelį ligų. Rekomenduojama vartoti siekiant užkirsti kelią parazitų infekcijos rizikai ir ją sumažinti, sustiprinti ir koreguoti..
19.10€
Gamintojas: tianDe
Jau daugiau nei 2000 metų liaudies medicinoje tikrasis margainis naudojamas kaip viena iš pačių efektyviausių gamtinių priemonių, apsaugančių ir atstatančių kepenų funkcijas. Margainio sėklų ekstrakte randama apie 400 biologiškai aktyvių komponentų, ..
15.40€
Gamintojas: tianDe
Jūsų jaunystės architektas! Siekdami jaunystės, daugelis, ypač moterys, yra pasirengusios beveik viskam - brangiai kainuojančioms kosmetinėms procedūroms, plastikos chirurgo skalpeliui... Tačiau visi šie metodai yra skirti tik išoriniam problemos pa..
33.26€
×
×
×
×
×
×
×