Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Papildai

Papildai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
tianDe® “Argininu ir glicinu praturtinta želė”  Maisto papildas 21 pakelis Įjunk smegenis, suspėk viską, ką suplanavai! Užtikrink savo organizmui nuolatinio daugialypio užimtumo sąlygas! Argininu ir glicinu praturtinta želė sukurta specialia..
23.10€
Gamintojas: tianDe
Funkcinis kompleksas “Golden Amaranth” yra 100% natūralus amarantų aliejus. Šis augalas dovanojantis jėgas ir ilgaamžiškumą. Kiekvienoje kapsulėje yra 100% natūralios amaranto aliejaus, skaleno šaltinio. Šis produktas: – suteikia odai tvirtumą, mink..
39.27€
Gamintojas: tianDe
„Immuvenok“ - vaikų imuniteto draugas! „Immuvenok“ yra sveikos, naudingos ir aukštos kokybės vaikų mitybos produktas. 100% natūralus: be konservantų, skonio stipriklių, kvapiųjų medžiagų, cukraus, krakmolo, dažiklių - tai ne tik labai naudingas, bet..
15.50€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas su saldikliu tianDe® Graikinių riešutmedžių ekstrakto kompleksas   Graikiniai riešutmedžių lapai gali padėti apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, gali padėti palaikyti normalią žarnyno veiklą, gali padėti palaikyti fiz..
19.10€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas su saldikliu tianDe® su tikraisiais margainiais ir riboflavinu    Riboflavinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Riboflavinas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Riboflavinas padeda apsaugoti lą..
15.40€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas  tianDe® gelis su vyšnių – granatų sultimis ir kolagenu Su saldikliu    21 pakelis Grynasis kiekis 252 g (21 pakelis po 12 g) Viename pakelyjee yra 5,2 g hidrolizuoto kolageno.   Sudedamosios dalys: hidroli..
33.26€
×
×
×
×
×
×
×