Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Arbatos

Arbatos
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Sunki diena buvo, jėgos senka, bet užmigti sunku? Galvoje – minčių, išgyvenimų, darbo klausimų sprendimo kaleidoskopas. Ilgai negalite užmigti, o ryte jaučiatės kaip sulaužyti? Gėrimas „Fitonnight“ žino, kaip Jums padėti! Altajuje sukurtas 100% natū..
2.00€
Gamintojas: tianDe
Energija kasdienėms pergalėms! Kaip išlikti sveikam ir aktyviam, neskiriant tam per daug laiko? Panaudok gamtos jėgas! Skani juodoji arbata su unikaliu beržo grybu (chaga) - tai naujas gyvenimo būdas, tinkama mityba ir gaivios jėgos kasdienėms perga..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Būkite geros formos! Skani juodoji arbata su Sibiro endemine rožine rodiola (auksine šaknimi) yra naujas gyvenimo būdas, tinkama mityba ir gaivi jėga kasdieninėms pergalėms. Rožinė rodiola yra vienas iš galingiausių adaptogenų, garsėjantis tonizuoj..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Rudojo cukranendrių cukraus sudėtyje - didelis kiekis kalio, kalcio, natrio, fosforo, magnio, cinko, vitamino B kompleksas. Imbiero šaknis vadinama tikrojo stebuklo šaknimi. Joje yra daugiau nei 400 biologiškai aktyvių medţiagų, eterinis aliejus, kur..
1.65€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata tianDe® Tibetan species su ramunių žiedais Grynasis kiekis 45 g 30 pakelių    Sudedamosios dalys: milteliai (vaistinių ramunių žiedų (35 %), paprastųjų žemuogių lapų, paprastųjų jonažolių žiedų ir lapų, smėlynin..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata tianDe® „Altajaus žolelės“ Grynasis kiekis 45 g  30 pakelių po 1,5 g   Sudedamosios dalys: paprastųjų erškėčių uogos, arbatinių inkstažolių lapai, paprastųjų takažolių žolelės, skėtinių marenikių lapai, vaistini..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas tianDe® Chinese Coffee Beans su tikrosiomis velniapupėmis   1 pakelis Grynasis kiekis 10 g.   Sudedamosios dalys: tikrųjų velniapupių sėklos.   1 arbatiniame šaukštelyje yra: &nbs..
1.20€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas TianDe® Phytotea with Elecampane Su debesylais   30 pakelių  Grynasis kiekis 45 g (30 pakelių po 1500 mg)   Sudedamosios dalys: kekinių debesylų (angl. Indian elecampane) šakniastiebių ir šaknų milteliai, pipirmė..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Fitoarbata skirta vyrų sveikatai. Siauralapis gaurometis (ožkarožė) įeina į visų trijų, skirtų vyrų sveikatai, fitoarbatų sudėtį. Šį augalą Rytuose žinojo jau XII am. Jo išskirtinumas - didelis fitosterinų kiekis. Tai statybinė medžiaga steroidinių h..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas  TianDe® Phytotea with Willowherb and Lemon Balm su siauralapiais gauromečiais ir citrinžolėmis   30 pakelių Grynasis kiekis 45 g (30 pakelių po 1500 mg)   Sudedamosios dalys: siauralapių gauromečių žiedai ir lap..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas tianDe® Phytotea with Althaea su svilarožėmis   30 pakelių Grynasis kiekis 45 g (30 pakelių po 1500 mg)   Sudedamosios dalys: kininių skudučių šaknų milteliai, storalapių bergenijų lapų milteliai, linų sėmenų miltelia..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata tianDe® with Angelica Sinensis and Rhodiola Rosea Grynasis kiekis 60 g 30 pakelių  Sudedamosios dalys: milteliai (raudonųjų rodiolių šakniastiebių ir šaknų (25 %), kininių skudučių  šakniastiebių ir šaknų (25 %),..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių ir vaisių miltelių arbata tianDe® su kininiais skudučiais ir vaistiniais šalavijais Grynasis kiekis 60 g  30 pakelių po 2 g   Sudedamosios dalys: rausvažiedžių ežiuolių žiedai ir lapai, kininių skudučių šaknys (15 %), vaistinių..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata tianDe® su kininiais skudučiais ir vienašalėmis užginomis Grynasis kiekis 45 g  30 pakelių po 1,5 g   Sudedamosios dalys: vienašalių užginų žiedai (15 %), didžiųjų varnalėšų šaknys, vingiorykščių žolelės, vaisti..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata tianDe® su kininiais skudučiais ir pelkinėmis vingiorykštėmis Grynasis kiekis 60 g.  30 pakelių po 2 g   Sudedamosios dalys: kininių skudučių šaknys ir šakniastiebiai (20 %), didžiųjų varnalėšų šaknys, pelkinin..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata tianDe® su siauralapiais gauromečiais ir pelkinėmis sidabražolėmis Grynasis kiekis 45 g  30 pakelių po 1,5 g   Sudedamosios dalys: siauralapių gauromečių žiedai ir lapai (15 %), pelkinių sidabražolių šakniastieb..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata  tianDe® su tikraisiais margainiais Grynasis kiekis 45 g  30 pakelių po 1,5 g   Sudedamosios dalys: smėlyninių šlamučių žiedai, paprastųjų jonažolių žolelės, paprastųjų takažolių lapai, vaistinių melisų lap..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Žolelių ir vaisių miltelių arbata tianDe® su raudonaisiais dobilais   Grynasis kiekis 60 g 30 pakelių    Sudedamosios dalys: milteliai (pleištalapių gudobelių vaisių, vaistinių melisų, raudonųjų dobilų ir jų žiedų (15 %), paprast..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Geros dienos ir puikios sveikatos! Nuostabus skonis ir jėga kūno labui - visa tai yra kiekviename kavos gėrimo iš Dr. Taigos serijos puodelyje. Tikras taigos skanėstas su kedrų riešutų skoniu bus puiki kavos alternatyva! Tai 100% natūralus produkta..
1.30€
Gamintojas: tianDe
Žolelių miltelių arbata tianDe® su liepų žiedais, paprastaisiais saldymedžiais ir avietėmis Grynasis kiekis 45 g  30 pakelių po 1,5 g   Sudedamosios dalys: paprastųjų erškėčių uogos, pipirinių mėtų lapai, mažalapių liepų žiedai (14 %),..
10.23€
×
×
×
×
×
×
×