Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Arbatos

Arbatos
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Fitoarbata padės sutikti bet kurį sezoną, visiškai pasiruošus! Ji sustiprins imuninę sistemą ir leis Jums jaustis puikiai net ir drėgniausiu bei darganiausiu oru. Gėrimas yra 100% pagamintas iš natūralių žaliavų - Altajaus vaisių ir laukinių žolelių..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Energija kasdienėms pergalėms! Kaip išlikti sveikam ir aktyviam, neskiriant tam per daug laiko? Panaudok gamtos jėgas! Skani juodoji arbata su unikaliu beržo grybu (chaga) - tai naujas gyvenimo būdas, tinkama mityba ir gaivios jėgos kasdienėms perga..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Būkite geros formos! Skani juodoji arbata su Sibiro endemine rožine rodiola (auksine šaknimi) yra naujas gyvenimo būdas, tinkama mityba ir gaivi jėga kasdieninėms pergalėms. Rožinė rodiola yra vienas iš galingiausių adaptogenų, garsėjantis tonizuoj..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Rudojo cukranendrių cukraus sudėtyje - didelis kiekis kalio, kalcio, natrio, fosforo, magnio, cinko, vitamino B kompleksas. Imbiero šaknis vadinama tikrojo stebuklo šaknimi. Joje yra daugiau nei 400 biologiškai aktyvių medţiagų, eterinis aliejus, kur..
2.13€
Gamintojas: tianDe
Inkstų darbą gerinanti fitoarbata Efektyvi pagalba esant chroniškam cistitui (šlapimo pūslės uždegimas), inkstų akmenligei. Normalizuoja inkstų ir šlapimo pūslės darbą, naudojama, kaip kompleksinė priemonė uždegiminiams procesams gydyti. Skatina šla..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Nuo senų senovės Jonažolė vadinama vaistinių augalų karaliene, naudojama net 99 ligų. Tibeto arbatžolių mišinys - tai puiki apsauga nuo hipertonijos, aterosklerozės ir širdies - kraujagyslių ligų. Ženkliai pagerina ir normalizuoja kasos ir šlapimo pū..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas tianDe® Chinese Coffee Beans su tikrosiomis velniapupėmis   1 pakelis Grynasis kiekis 10 g.   Sudedamosios dalys: tikrųjų velniapupių sėklos.   1 arbatiniame šaukštelyje yra: &nbs..
0.92€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas TianDe® Phytotea with Elecampane Su debesylais   30 pakelių  Grynasis kiekis 45 g (30 pakelių po 1500 mg)   Sudedamosios dalys: kekinių debesylų (angl. Indian elecampane) šakniastiebių ir šaknų milteliai, pipirmė..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Skirta moters sveikatai - tai fitoarbata, kuri moterį daro moterimi! Rodiolė - tai augalas, kuris pasaulyje randamas tik Altajaus krašte. Iš visų dabartiniu laiku naudojamų gydomųjų augalų ir medicininės paskirties augalinių preparatų, rodiolė yra v..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Šalavijas - fitoestrogenų „sandėlys“. Fitoarbata su šalaviju ypač naudinga klimakterinio periodo metu, nes puikiai slopina negatyvų šio natūralaus reiškinio poveikį, palaiko hormonialinį balansą. Jaunina moters organizmą, ramina nervų sistemą, normal..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Skirta moters sveikatai. Šis unikalus gydomųjų augalų kompleksas - tai didžiulė pagalba esant inkstų veiklos sutrikimui, inkstų ir šlapimo pūslės uždegimams. Tai puiki kompleksinė priemonė gydant gimdos endometriozę, kolitą, nevaisingumą. Sudėtis: ..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Skirta moters sveikatai. Vingiorykštė - tai natūralus aspirinas. Vingiorykštės žolė pasižymi kaip prakaitavimą ir šlapinimąsi skatinanti priemonė. Turi temperatūrą mažinantį, kraujagysles plečiantį ir organizmą stiprinantį poveikį. Ramina. Naudoti p..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas Raudonojo dobilo žiedai ir lapai senovės Kinijoje buvo naudojami kaip magnio, kalcio, chromo, vario, geležies, fosforo, vitaminų A, C ir B komplekso šaltinis. Grynasis svoris: 60 g (30 pakelių po 2000 mg) Sudėtis: gudobelės uogos, ..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Fitoarbata skirta vyrų sveikatai. Siauralapis gaurometis (ožkarožė) įeina į visų trijų, skirtų vyrų sveikatai, fitoarbatų sudėtį. Šį augalą Rytuose žinojo jau XII am. Jo išskirtinumas - didelis fitosterinų kiekis. Tai statybinė medžiaga steroidinių h..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Fitoarbata skirta vyrų sveikatai. Siauralapis gaurometis (ožkarožė) įeina į visų trijų, skirtų vyrų sveikatai, fitoarbatų sudėtį. Šį augalą Rytuose žinojo jau XII a. Jo išskirtinumas - didelis fitosterinų kiekis. Tai statybinė medžiaga steroidinių ho..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas  TianDe® Phytotea with Willowherb and Lemon Balm su siauralapiais gauromečiais ir citrinžolėmis   30 pakelių Grynasis kiekis 45 g (30 pakelių po 1500 mg)   Sudedamosios dalys: siauralapių gauromečių žiedai ir lap..
10.23€
Gamintojas: tianDe
123921 „TianDe® Herbal tea with milk thistle“ Maisto papildas su tikruoju margainiu  30 pakelių  Grynasis svoris: 45 g ( 30 pakelių po 1500 mg) Sudėtis: geltonoji katpėdė, geltonosios katpėdės žiedai, takažolės lapai, citrininės mėtos l..
10.23€
Gamintojas: tianDe
Maisto papildas tianDe® Phytotea with Althaea su svilarožėmis   30 pakelių Grynasis kiekis 45 g (30 pakelių po 1500 mg)   Sudedamosios dalys: kininių skudučių šaknų milteliai, storalapių bergenijų lapų milteliai, linų sėmenų miltelia..
10.23€
×
×
×
×
×
×
×