Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Gėrimai

Gėrimai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Maisto papildas tianDe® Glicinas ir L-triptofanas 1 pakelis Grynasis kiekis 7 g Paprastųjų erškėčių vaisiai gali padėti palaikyti normalią imuninę sistemos veiklą, gali padėti apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Paprastosios jonažolės g..
2.90€
Gamintojas: TianDe
Maisto papildas su vaistinėmis melisomis ir paprastosiomis sukatžolėmis su cukrumi ir saldikliu   Grynasis kiekis 8 g  1 pakelis Vitaminas C padeda palaikyti normalią nervų ir imuninės sistemos veiklą ir normalią psichologinę funkciją. ..
2.80€
Gamintojas: TianDe
Maisto papildas Su kakava, graikiniais riešutais ir jodu Milteliai 15 g (1 pakelis) Jodas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią odos būklę, normalią skydliaukės hormonų g..
2.60€
Gamintojas: TianDe
Maisto papildas  Su kakava ir hialurono rūgštimi  Su cukrumi ir saldikliu 10 g (1 pakelis) Sudedamosios dalys: fruktozė, liesi graikinių riešutų (lot. Juglans Regia) milteliai, kakavos milteliai (21 %), tirštiklis (pektinai), maltodekst..
3.20€
Gamintojas: TianDe
  195458 Maisto papildas Su karčiaisiais apelsinais ir avietėmissu cukrumi ir saldikliu 1 pakelis Grynasis kiekis 8 g  Asiūklių žolė gali padėti palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių veiklą.  Asiūklių žolė gali padėti palaiky..
2.90€
Gamintojas: TianDe
Maisto papildas Paprastosios trūkažolės (cikorijos) ir L-karnitinas 3 g (1 pakelis) Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą. Chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Sudedamosios dalys: paprast..
2.20€
Gamintojas: TianDe
Maisto papildas su paprastosiomis trūkažolėmis (cikorijomis) ir sibirinių pušų riešutais Grynasis kiekis 3 g  1 pakelis   Paprastosios trūkažolės (cikorijos) padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją, normalią kepenų ir šir..
2.20€
×
×
×
×
×
×
×