Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Baltyminiai kokteiliai

Baltyminiai kokteiliai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Kuris organas dažniausiai kenčia nuo antsvorio, aktyvaus gyvenimo būdo ir sunkių treniruočių? Širdis! Siekdama palaikyti jos darbą, palengvinti svorio mažinimo procesą ir pasiekti puikių sportinių rezultatų, tiande kompanija sukūrė "Slim Cardi Mix". ..
40.00€
Gamintojas: tianDe
Chondrorezervas ledų skonio! Tai kokteilis su subtiliu kreminiu skoniu. Slim Hondro Mix - tiems, kuriems reikia susigrąžinti įprastą svorį, taip pat pagerinti sąnarių darbą. Būtent tiems, kurie kenčia labiausiai dėl fizinio krūvio ir antsvorio. "Sli..
40.00€
Gamintojas: tianDe
Mėgstate saldumynus? Ypatingai vakare? O Jums taip svarbu išlaikyti savo kūno linijas be pridėtinių kilogramų? Sportuojate? Jūsų tikslas – numesti svorio? Dabar lengva pasiekti visų savo tikslų, net nereikia atsisakyti savo mėgstamo deserto. "Slim Be..
34.19€
Gamintojas: tianDe
Ar jums patinka valgyti šviežias braškes? Tada jums tikriausiai patiks braškių kokteilis, kuris padės sumažinti svorį, išvalyti kūną, pagerinti žarnyno judrumą ir pasiekti puikių rezultatų sporto srityje. "Slim Beauty Mix" braškių skonio yra puikus d..
40.00€
×
×
×
×
×
×
×