Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Baltyminiai kokteiliai

Baltyminiai kokteiliai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Šokolado baltymų kokteilis su „Guarana“ padeda palaikyti fizinę būklę. Kiekvienoje porcijoje yra gyvybingumo ir natūralios energijos - guaranos - dėka. Galingas grožio kokteilių kompleksas, kurio pagrindas yra baltymai, natrio hialuronatas, antioksid..
34.20€
Gamintojas: tianDe
Kokteilio sudėtis yra sustiprinta: hidrolizuotu kolagenu - padeda pagerinti virškinamojo trakto veiklą, raiščių ir sąnarių, odos, plaukų, nagų būklę Ledų baltymų kokteilis su kolagenu: tiems, kuriems reikia normalizuoti savo svorį, taip pat palaikyti..
34.20€
Gamintojas: tianDe
Harmonijoje su savimi! Šis produktas buvo sukurtas išskirtinai moterims puikiai sveikatai ir harmonijai! Aktyvūs šio kokteilio komponentai palaiko emocinę ramybę, normalizuoja miegą ir sumažina potraukį maistui natūralių moters kūno pokyčių metu. A..
3.23€
Gamintojas: tianDe
Kokteilio sudėtis yra sustiprinta: natūralios sutrintos uogos ir braškių sultys - padeda pašalinti toksinus ir šlakus iš organizmo, padeda normalizuoti žarnyno mikroflorą, taip pat kelia nuotaiką; inulinas - natūralus prebiotikas. Hidrolizuotas kolag..
34.20€
×
×
×
×
×
×
×