Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Serija vyrams

Serija vyrams
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Dušo gelis su koloidiniu sidabru - veiksmingas antiseptikas, kuris yra ypač svarbus žmonėms, turintiems intensyvų prakaitavimą. Koloidinis sidabras puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, jis efektyviai pašalina dermatologinius negalavimus. Naujas p..
9.93€
Gamintojas: tianDe
Pasikrauk imperatoriaus jėga! Yra žinoma, kad senųjų kinų imperatorių rūmuose, be pagrindinės žmonos, buvo dar 39 papildomos ir 81 sugulovė. Siekiant išsaugoti kūno ir dvasios didybę, valdovai naudojo stebuklingus aliejus, o gydytojai jiems paruošė ..
3.23€
Gamintojas: tianDe
Malonu skustis Praturtintas Kalankės ekstraktu kremas mažina diskomfortą, susijusį su skutimosi. Pipirmėčių aliejus suteikia vėsos jausmą. Kremas lengvai sukuria tankias putas, kurios suteikia ašmenims lengvą slydimą oda. Kodas 10127 Taškai 5 ..
9.10€
Gamintojas: tianDe
Karališkas aromatas energingiems vyrams! Mėgaukitės šviesiu, energingu aromatu pilnu tikro vyriškumo. Sultingi citrusiniai vaisiai, bergamotė, citrinų ir mandarinų energingas aromatas. Taip pat pikantiškas frezijų, lotoso ir kalendros akcentas. Įvair..
28.18€
Gamintojas: tianDe
Sėkmė yra Jūsų rankose! Vyrų oda yra šiurkštesnė ir storesnė, todėl ją reikia prižiūrėti išskirtinai. Tvirtiems vyrams, įpratusiems išlaikyti sėkmę rankose, buvo sukurtas specialus rankų kremas. Kremas puikiai drėkina odą, ją minkština ir maitina, ef..
3.85€
Gamintojas: tianDe
„Man Inside After Shave“ losjonas sukurtas vyrų odai. Neabejotinai sužavės kiekvieną stipriosios lyties atstovą, kuris įpratęs pasirinkti geriausią! Juk losjonas, kaip ir tikras vyras, tuščiai nežada, bet kokybiškai atlieka darbą. „Man Inside“ ra..
14.32€
Gamintojas: tianDe
Efektyviai ramina odą po skutimosi, ramina po sudirginimo. Kodas 10122 ..
15.80€
Gamintojas: tianDe
Elegantiški kvepalai sukurti brandiems vyrams vertinantiems neblėstančią klasiką.  Kodas 10125 ..
13.30€
×
×
×
×
×
×
×