Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Serija vyrams

Serija vyrams
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Dušo gelis su koloidiniu sidabru - veiksmingas antiseptikas, kuris yra ypač svarbus žmonėms, turintiems intensyvų prakaitavimą. Koloidinis sidabras puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, jis efektyviai pašalina dermatologinius negalavimus. Naujas p..
11.00€
Gamintojas: tianDe
Malonu skustis Praturtintas Kalankės ekstraktu kremas mažina diskomfortą, susijusį su skutimosi. Pipirmėčių aliejus suteikia vėsos jausmą. Kremas lengvai sukuria tankias putas, kurios suteikia ašmenims lengvą slydimą oda. Kodas 10127   ..
11.10€
Gamintojas: tianDe
Sėkmė yra Jūsų rankose! Vyrų oda yra šiurkštesnė ir storesnė, todėl ją reikia prižiūrėti išskirtinai. Tvirtiems vyrams, įpratusiems išlaikyti sėkmę rankose, buvo sukurtas specialus rankų kremas. Kremas puikiai drėkina odą, ją minkština ir maitina, ef..
4.30€
Gamintojas: tianDe
Kosmetika su charakteriu! Pasitikintiems vyrams reikia tikrai vyriškų produktų! Toks kaip "TianDe Silver" šampūnas! Sukurtas atsižvelgiant į fiziologines vyrų odos ypatybes, šis produktas veikia vienu metu trimis lygiais: stiprina plaukus; kont..
10.93€
Gamintojas: tianDe
Pirk 3 priemones vyrams: skutimosi kremą + dušo gelį su sidabru vyrams + rankų kremą vyrams – PADOVANOSIME sidabro šampūną vyrams! Praturtintas Kalankės ekstraktu skutimosi kremas mažina diskomfortą, susijusį su skutimosi. Pipirmėčių aliejus suteiki..
26.40€ 37.40€
Gamintojas: tianDe
„Man Inside After Shave“ losjonas sukurtas vyrų odai. Neabejotinai sužavės kiekvieną stipriosios lyties atstovą, kuris įpratęs pasirinkti geriausią! Juk losjonas, kaip ir tikras vyras, tuščiai nežada, bet kokybiškai atlieka darbą. „Man Inside“ ra..
14.32€
Gamintojas: tianDe
Efektyviai ramina odą po skutimosi, ramina po sudirginimo. Kodas 10122 ..
17.10€
×
×
×
×
×
×
×