Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Serija vyrams

Serija vyrams
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Kasdienis skutimasis be streso odai! Atkuriantis balzamas po skutimosi sukurtas atsižvelgiant į vyrų odos ypatumus. Priemonė neturi alkoholio ir yra tikra antistresinė priemonė odai. Balzamas akimirksniu nuramina sudirgusią odą ir pašalina paraudim..
22.18€
Gamintojas: TianDe
Dušo gelis su koloidiniu sidabru - veiksmingas antiseptikas, kuris yra ypač svarbus žmonėms, turintiems intensyvų prakaitavimą. Koloidinis sidabras puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, jis efektyviai pašalina dermatologinius negalavimus. Naujas p..
11.00€
Gamintojas: TianDe
Malonu skustis Praturtintas Kalankės ekstraktu kremas mažina diskomfortą, susijusį su skutimosi. Pipirmėčių aliejus suteikia vėsos jausmą. Kremas lengvai sukuria tankias putas, kurios suteikia ašmenims lengvą slydimą oda. ..
14.55€ 17.10€
Gamintojas: TianDe
Sėkmė yra Jūsų rankose! Vyrų oda yra šiurkštesnė ir storesnė, todėl ją reikia prižiūrėti išskirtinai. Tvirtiems vyrams, įpratusiems išlaikyti sėkmę rankose, buvo sukurtas specialus rankų kremas. Kremas puikiai drėkina odą, ją minkština ir maitina, ef..
3.23€ 4.30€
Gamintojas: TianDe
Pasitikintiems vyrams reikia tikrai vyriškų gaminių! Tokie kaip TianDe Silver Shampoo! Sukurtas atsižvelgiant į fiziologines vyrų odos ypatybes, šis produktas veikia vienu metu trimis lygiais: stiprina plaukus; kontroliuoja per didelį riebalų kie..
11.00€
Gamintojas: TianDe
Efektyviai ramina odą po skutimosi, ramina po sudirginimo. Kodas 10122 ..
17.10€
×
×
×
×
×
×
×