Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Plaukų stiprinimo ir augimo skatinimo priemonės

Plaukų stiprinimo ir augimo skatinimo priemonės
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Kad nuo galvos nenukristų nei vienas papildomas plaukas, suaktyvinkite stiprių ir tankių plaukų augimą balzamu, pagamintu iš čagos ir beržo pumpurų užpilo. Produkto sudėtyje yra Capilia Longa-C PPF peptidų komplekso, skatinančio plaukų augimą, taip ..
27.30€
Gamintojas: TianDe
Pirk priemones-aktyvatorius plaukų augimui Bio Rehab: šampūną + toniką – PADOVANOSIME kaukę - plaukų augimo aktyvatorių iš tos pačios serijos! Į Bio Rehab priemones įeina šios veikliosios medžiagos: Imbiero ekstraktas, Ganoderma (Linčži), Ženšenis, ..
54.60€
Gamintojas: TianDe
Plaukų slinkimas yra natūralus procesas, nebent tai tampa tikra problema ir plaukai lieka kaip kilimas ant pagalvės, šukų ir vonios kambaryje. Norint sustabdyti pernelyg didelį plaukų slinkimą ir suaktyvinti stiprių bei storų plaukų augimą, reikia sp..
27.30€
Gamintojas: TianDe
Pirk plaukų augimą skatinantį šampūną +  balzamą - filerį plaukų tankumui ir augimui -  PADOVANOSIME losjoną plaukų tankumui ir augimui PREMIUM!Suaktyvinkite tankių ir stiprių plaukų augimą! Įtraukite TianDe produktus į savo grožio kolekcij..
54.60€ 81.90€
Gamintojas: TianDe
Pasaulyje nuo nuplikimo kenčia 60-70% vyrų ir 25-40% moterų. Ar tu vienas iš jų? O gal tiesiog turite natūraliai retus plaukus? O gal norite paspartinti plaukų augimą, suteikti apimties, užsiauginti norimą ilgį? Bet kuriuo iš variantų turite dirbti s..
27.30€
Gamintojas: TianDe
Į Bio Rehab priemones įeina šios veikliosios medžiagos: Imbiero ekstraktas, Ganoderma (Linčži), Ženšenis, šventagaršvės, Gastrodia elata, šilkmedžio vaisiai, Gledičija, kokoso aliejus. Šampūnas aktyvatorius su unikalia Tibeto formule švelniai valo ir..
15.90€
Gamintojas: TianDe
Į Bio Rehab priemones įeina šios veikliosios medžiagos: Imbiero ekstraktas, Ganoderma (Linčži), Ženšenis, šventagaršvės, Gastrodia elata, šilkmedžio vaisiai, Gledičija, kokoso aliejus. Kaukė aktyvatorius su unikalia Tibeto formule puikiai maitina gal..
15.90€
Gamintojas: TianDe
Į Bio Rehab priemones įeina šios veikliosios medžiagos: Imbiero ekstraktas, Ganoderma (Linčži), Ženšenis, šventagaršvės, Gastrodia elata, šilkmedžio vaisiai, Gledičija, kokoso aliejus. Tonikas aktyvatorius su unikalia Tibeto formule puikiai maitina g..
22.80€
×
×
×
×
×
×
×