Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Serija "Šampūnai su žolelėmis"

Serija "Šampūnai su žolelėmis"
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Žolelių gydomoji jėga jūsų plaukams! Mūsų plaukams kartais būna nelengva: plaukų džiovintuvas, karštos žnyplės ir dar daug visokių priemonių lėtai, bet užtikrintai mūsų prabangią šukuoseną paverčia į negyvas sruogas. Galvos odos niežėjimas, išsišako..
10.16€
Gamintojas: tianDe
Minkšti ir šilkiniai! Šampūnas su putino žiedais švelniai valo, drėkina ir išsaugo natūralią plaukų ir galvos odos pusiausvyrą. Plaukai tampa elastingi ir paklusnūs, ilgai išlaikomas šviežumas ir apimtis, apsaugo nuo pažeidimų. Šampūno formulė papi..
10.78€
Gamintojas: tianDe
Pleiskanų profilaktikai! Šampūnas švelniai valo plaukus, ramina ir apsaugo jautrią galvos odą, padeda normalizuoti natūralų pH balansą. Grąžina plaukams minkštumą, blizgesį ir elastingumą, apsaugo nuo drėgmės praradimo, plaukus lengva iššukuoti. Ša..
10.09€
Gamintojas: tianDe
Šampūno sudėtyje yra biologiškai aktyvių žaliosios arbatos ingredientų. Ji prisideda prie pažeistų plaukų atgaivinimo, kompensuoja drėgmės praradimą, apsaugo nuo plaukų galiukų skilinėjimo, sustiprina plaukus, jie tampa elastingi. Maitina plaukus nuo..
7.78€
Gamintojas: tianDe
Šis šampūnas praturtintas alyvuogių aliejumi - tai natūralus jaunystės ir grožio šaltinis. Jis švelniai valo, skatina atsparumą išorės poveikiui, suteikia plaukams sveiką išvaizdą, stiprumą ir natūralų blizgesį. Sudėtis turtinga vitaminų kompleksu, k..
7.78€
×
×
×
×
×
×
×