Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Masažuokliai, prietaisai

Masažuokliai, prietaisai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Aparatas pasižymi kompleksiniu fotochromo, ultragarso veikimu ir skirtas naudoti namų sąlygomis: nešiojamasis modelis numatytas kasdienėms individualioms chromoterapijos ir fonoforezės procedūroms. Chromoterapija arba spalvų terapija priskiriama alte..
162.16€
Gamintojas: tianDe
Grožio ir harmonijos skulptorius! Patogus prietaisas taps Jūsų asmeniniu namų "masažo terapeutu" ir puikia alternatyva salonų procedūroms. Praleidę tik 10–15 minučių per dieną masažuojant problemines vietas, labai greitai gausite puikų rezultatą: pa..
24.95€ 33.26€
Gamintojas: tianDe
Mezoroleris – tai paprastas šiuolaikinis prietaisas – masažinis volelis su mikroskopinėmis adatėlėmis, kurios pažeidžia odos raginį sluoksnį ir taip stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, be to, veikliosios prieš tai užteptų kremų medžiagos pakliūv..
44.64€
Gamintojas: tianDe
"Treneris" lengvai eisenai! Šiuolaikinis aktyvus gyvenimo tempas verčia žmogų nuolat judėti, o pagrindinė našta tenka mūsų kojoms. Jaučiasi nuovargis po ilgos dienos? Jei atsakymas teigiamas, masažas tiesiog būtinas! Naudodami naują TianDe masažuok..
10.01€
Gamintojas: tianDe
Energiją taupantis masažas! Probleminių kūno sričių masažas aktyvina medžiagų apykaitą, pagerina bendrą kūno būklę, padeda pašalinti celiulitą. Masažuoklis, kuris turi 9 rutuliukus besisukančius 360 laipsnių spinduliu, leidžia Jums keisti judesio kr..
14.75€
Gamintojas: tianDe
TURMALINO galia Jūsų kūnui. Laisvė ir komfortas kiekvienas žingsnyje! Juosmens diržas su turmalinu: - paprasta ir lengva jį naudoti; - padeda greitai sušilti audiniams; - sumažina stresą po sporto ar kitos fizinės veiklos; - padeda stiprinti imunite..
76.54€
Gamintojas: tianDe
Laisvė ir komfortas kiekviename judesyje! Padeda sumažinti įtampą kaklo ir pečių srityje. Padeda palengvinti būklę esant nuovargiui, pagreitina adaptaciją kelionėse bei skrydžiuose. Dėmesio: tose vietose, kur buvo uždėtas tvarstis, Jums gali paraust..
25.41€
Gamintojas: tianDe
„Intelektualus“ prietaisas Jums! Puikus regėjimas yra vertingiausia gamtos dovana. Šiandieniniame pasaulyje yra per daug veiksnių, galinčių neigiamai paveikti akių sveikatą: TV, kompiuteris, pastovus stresas, intensyvus gyvenimo ritmas, prasta ekolo..
254.10€
Gamintojas: tianDe
Volelis masažuoklis veidui 1 vnt. Atstatome odos tonusą! Masažuoklis padeda pagerinti bendrą odos būklę, todėl ji tampa elastinga, atspari senėjimo procesui ir neigiamam išorinės aplinkos poveikiui. Jis švelnina ir stangrina odą, apsaugo nuo dvigub..
6.33€
×
×
×
×
×
×
×