Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Mėginėliai

Mėginėliai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
SOS - pagalba tavo odai! Norite sumažinti vabzdžių įkandimo niežėjimą? Nuraminti sudirgusią odą? Greitesnis gijimas pažeistų odos vietų? Tai paprasta! Balzamas „Talismanas“ yra universali priemonė, suteikianti nepaprastą pagalbą įvairiems odos pažei..
2.20€
Gamintojas: tianDe
Ar Jums patinka natūrali kosmetika? Tai Jums tiks TianDe „Aloe vera“ gelis - tai yra 99% natūralių ingredientų! Iš jų 98.5% yra vertingos alavijo sultys, 0.42% alyvuogių aliejaus. Gelis „Aloe vera“ idealiai tinka kasdieniam drėkinimui, galite jį nau..
2.70€
Gamintojas: tianDe
100% spalva išlieka net po 20 plovimų * Ilgam išlaiko plaukų spalvą, suteikia blizgesį ir minkštumą susilpnėjusiems plaukams, sukuria prabangią apimtį! Šampūnas – kaukė su keratinu dažytiems plaukams... Tai du viename: švelnus išvalymas ir priežiūr..
0.34€
Gamintojas: tianDe
Rekomenduojama esant dideliam plaukų slinkimui. Stabdo ir apsaugo nuo priešlaikinio plaukų slinkimo, atstato mineralinių medžiagų ir vitaminų balansą reikalingą plaukų augimui, stiprina šaknis. Reguliariai naudojant skatina naujų plaukų augimą. Koda..
0.31€
×
×
×
×
×
×
×