Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Kremai

Kremai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Natūralus anti-senėjimo kompleksas Minkšta kaip aksomas, švelni kaip šilkas - tokia yra Jūsų oda su prabangiu kremu iš naujos serijos Hainan Tao! Ženšenio kremas normalizuoja drėgmės balansą ir apsaugo odą nuo dehidratacijos, maitina ir atjaunina odą..
16.32€
Gamintojas: tianDe
Ar Jums patinka kaitintis saulėje? Ar norite turėti  tobulą įdegį? Išpildykite savo troškimus su Tiande be žalos sveikatai ir grožiui! Tai ne paslaptis, kad ultravioletiniai spinduliai sukelia odos senėjimą ir gali sukelti daug problemų. Ką dary..
17.86€
Gamintojas: tianDe
Natūralus drėkinantis kompleksas Įsivaizduokite, kad esate prie vandenyno... Jūsų kūną švelniai apgaubia bangos ir jūros dumbliai ir žaismingai linguoja į krantą, suteikia Jums visas savo jėgas ... Su naujos serijos Hainan Tao kremu Jūs patirsite v..
16.32€
Gamintojas: tianDe
Nesijaudink - pajausk lengvumą visame kūne! Sporto tapo neatskiriama daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Šiandien sportuok ir būk madinga. Tai yra viena iš sėkmės, valios ir atsidavimo savybių. TianDe visada yra neatsilieka nuo mados todėl sukūrė Sport..
4.77€
Gamintojas: tianDe
Prabangi maistinėmis medžiagomis praturtinta priemonė Jūsų aksominei odai. Sudėtyje yra ekstraktų, alyvuogių aliejaus ir vitamino E. Kodas 32604 ..
16.80€
×
×
×
×
×
×
×