Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Dušo geliai

Dušo geliai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Dušo želė "Azijinė Centelė" 400 g. Antistresinė kūno priežiūra. Pradėkite savo dieną spalvinga kelione į Aziją su gaivinančia dušo želė, pagaminta iš madingo Azijinės Centelės ekstrakto. Dėl savo švelnios formulės gelis švelniai valo, veikia ramina..
11.10€
Gamintojas: TianDe
Kūno transformacija su saulėta nuotaika! Pažadinkite savo mintis ir kūną gaiviu, autentišku kvapu! Pažvelkite į pačią Indijos širdį ir mėgaukitės mango aromatu su mūsų dušo želė! Dėl savo švelnios formulės su sultingų mango vaisių ekstraktu, gelis ..
11.10€
Gamintojas: TianDe
Putojantis sultingų ananasų aromatas! Skaidrus jūros vandens, balto paplūdimio ir egzotiškos gamtos spindesys... Pajuskite saulėtų ananasų aromatą su „Tropinis kokteilis“ dušo želė. Pajuskite, kaip kiekviena nauja diena virsta nepamirštamomis laimės..
6.93€ 7.70€
Gamintojas: TianDe
Itin švelni! Micelinė dušo želė su sidabru idealiai tinka turintiems jautrią odą, didmiesčių gyventojams, aktyviai gyvenantiems, sportuojantiems bei mėgstantiems kokybiškas odos priežiūros priemones. Dušo želė pagaminta naudojant micelinę technolog..
15.50€
Gamintojas: TianDe
Minkštas kreminis gelis švelniai išvalo odą. Šviežias aromatas suteikia džiaugsmą! Kodas 32602 ..
12.70€
×
×
×
×
×
×
×