Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Intymios priežiūros geliai

Intymios priežiūros geliai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: TianDe
Pirk prebiotinį gelį intymios zonos priežiūrai + 2 kasdieninius higieninius įklotus su sidabru, ypač plonus - PADOVANOSIME prausimosi putas veidui!   ..
27.50€ 46.40€
Gamintojas: TianDe
Pirk prebiotinį gelį intymios zonos priežiūrai + 2 kasdieninius higieninius įklotus su sidabru, ypač plonus - PADOVANOSIME veido serumą-pagrindą!   ..
27.50€ 46.40€
Gamintojas: TianDe
Pirk prebiotinį gelį intymios zonos priežiūrai + 2 kasdieninius higieninius įklotus su sidabru, ypač plonus - PADOVANOSIME SOD kūno losjoną!         ..
27.50€ 40.80€
Gamintojas: TianDe
Harmoningai su kūnu! Naujos kartos higiena Rūpinimasis moters sveikata, pasitikėjimo savimi formavimasis prasideda nuo pat mažens ir... laikantis asmeninės higienos! V zona yra subtiliausia moters kūno dalis ir reikalauja tokios pat švelnios priežiū..
14.50€
Gamintojas: TianDe
Švelnus valomasis gelis suteikia šviežumo jausmą ir švelnią intymią priežiūrą, efektyviai minkština ir drėkina odą ir neutralizuoja kvapą. Tinka kasdieniniam naudojimui. Kodas 64404   ..
14.30€
Gamintojas: TianDe
Pažadink savo jausmingumą! Sukurta moterims, patiks ir vyrams... Intymus gelis Volupta atras visus Jūsų seksualinio malonumo aspektus ir padės patirti malonumą net toms moterims, kurioms jis buvo anksčiau nepasiekiamas. Gelio pagrindas - amino rūgšt..
12.30€
Gamintojas: TianDe
Natūrali moterų sveikatos apsauga! Gamta yra nuostabi ir daugialypė, todėl įkvėpė korporaciją sukurti žolelių ekstrakto subtilaus priežiūros gelį, kuris teigiamai veikia moterų sveikatą. Produktas buvo sukurtas Altajaus rajone ir turi daugiau kaip 9..
14.30€
×
×
×
×
×
×
×