Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Geliai

Geliai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Ne tik higiena – pasitikėjimas savimi! Ką dėvėti? Kokie mano plaukai? Prieš pasimatymą rūpiniesi visomis detalėmis. Atėjo laikas pagalvoti ir apie labai subtilius dalykus! Gelis intymiai higienai iš jaunatviškos serijos In Top leis jums jaustis pato..
9.39€
Gamintojas: tianDe
Ne tik higiena – pasitikėjimas savimi! Ką dėvėti? Kokie mano plaukai? Prieš pasimatymą rūpiniesi visomis detalėmis. Atėjo laikas pagalvoti ir apie labai subtilius dalykus! Gelis intymiai higienai iš jaunatviškos serijos In Top leis jums jaustis patog..
0.69€
Gamintojas: tianDe
Švelnus valomasis gelis suteikia šviežumo jausmą ir švelnią intymią priežiūrą, efektyviai minkština ir drėkina odą ir neutralizuoja kvapą. Tinka kasdieniniam naudojimui. Kodas 64404   ..
12.30€
Gamintojas: tianDe
Pažadink savo jausmingumą! Sukurta moterims, patiks ir vyrams... Intymus gelis Volupta atras visus Jūsų seksualinio malonumo aspektus ir padės patirti malonumą net toms moterims, kurioms jis buvo anksčiau nepasiekiamas. Gelio pagrindas - amino rūgšt..
11.32€
Gamintojas: tianDe
Natūrali moterų sveikatos apsauga! Gamta yra nuostabi ir daugialypė, todėl įkvėpė korporaciją sukurti žolelių ekstrakto subtilaus priežiūros gelį, kuris teigiamai veikia moterų sveikatą. Produktas buvo sukurtas Altajaus rajone ir turi daugiau kaip 9..
13.24€
×
×
×
×
×
×
×