Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Dr. Taiga serija

Dr. Taiga serija
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
Greita fito pagalba sausai odai! Rankų oda beveik visada yra sausa. Kodėl tai vyksta, net ir nuolat rūpestingai besirūpinant ja? Rankų oda beveik visiškai neturi riebalų ir todėl yra jautriausia senėjimui. Dėl savo turtingos sudėties fito kremas: -..
5.00€
Gamintojas: tianDe
Sibiro taigos žolelių pagrindas. Atkuria natūralų dantų baltumą ir puikiai pašalina dantų apnašas nuo tabako, arbatos ir kavos. Išlaiko gaivų burnos kvapą. Tinka jautrioms dantenoms. Anglis – saugiai pašalina pigmentines dantų apnašas ir padeda..
11.10€
Gamintojas: tianDe
Po ilgos dienos jūsų kojos būna "sunkios"? Emulsija kojoms "Miškas pasivaikščiojimas" iš taigos augalų suteiks lengvumo jausmą ir padės kovoti su kojų nuovargiu. Tai yra 100% natūralus produktas, kurį sudaro tik natūralios kilmės komponentai. Nėra ko..
13.50€
Gamintojas: tianDe
Pajuskite Sibiro taigos gaivą! Priežiūra ir apsauga. Kojų oda reikalauja nemažesnės priežiūros nei rankų oda. Kiekvieną dieną kojos patiria milžinišką spaudimą, todėl jos patiria nuovargį ir per didelį prakaitavimą. Dažnai vietoj kruopščios priežiūr..
5.80€
Gamintojas: tianDe
Tiems, kurie nesėdi sudėję rankų! Šis kremas bus tikras išgelbėjimas pavargusioms rankoms. Šiuolaikinė moteris vargu ar gali atsikratyti "rankinio" darbo - net jei šiuolaikiniai prietaisai viską padarys Jums virtuvėje, Jūs, vienaip ar kitaip, įtrauk..
5.00€
Gamintojas: tianDe
Gaivus kvapas ir sveikos dantenos! Kaip dažnai užkandžiaujate? Ir kaip dažnai valgote? Po kiekvieno valgio mikroskopiniai maisto likučiai lieka tarp dantų (Jūs negalite jų matyti, bet jie tikrai yra), burnoje pradeda daugintis bakterijos. Rezultatas ..
9.39€
×
×
×
×
×
×
×