Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Dezodorantai ir kvepalai

Dezodorantai ir kvepalai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
100% natūralus kalnų vulkaninės kilmės. Neturi kvapo ir jame nėra kvepalų. Visiškai nekenksmingas kūnui, nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Užtikrina patikimą apsaugą nuo kvapo. Universalus tinka tiek vyrams, tiek moterims. Kodas 30101 ..
12.83€ 14.25€
Gamintojas: tianDe
Tai purškiamas kūno dezodorantas. Kas naudoja bei žino mūsų kietąjį alūno kristalą, tas puikiai supranta kokia ši nauja priemonė unikali!! Ideali apsauga jautriai odai! Be aliuminio druskų, parabenų, alkoholio ir dažiklių. Neužkimša porų, pašalina to..
12.01€
Gamintojas: tianDe
Parfumuotas vanduo moterims "Coast of Azure" 50 ml. Pajuskite lengvumą ir malonumą! "Coast of Azure" yra moteriškumo, lengvumo ir nerūpestingumo įsikūnijimas! Stulbinančiai lengvas ir tuo pačiu gilus aromatas prabangiai moteriai. Aromatas atsklei..
34.34€
Gamintojas: tianDe
Malonumo planeta jausmingiems ir ryžtingiems! Jausminga, paslaptinga, seksuali ir žavi! Būtent tokiai merginai, kuri žaidžia tik pagal savo taisykles, kurias sukuria kvepalai "Pleasure Planet". Aromatas labai neįprastai atsiskleidžia: atrodo persik..
34.34€
Gamintojas: tianDe
Paslaptingas pagundos šydas... Paslaptinga elegancija. Sultingas ir saldus vaisinis gėlių aromatas išsiskiria savo aistra ir malone. Iš prinokusių melionų ir kivi aromatų harmoningai seka viliojanti rožių ir ciklamenų puokštė. Pagrindinis muskuso ako..
18.94€
Gamintojas: tianDe
Karališkas, žavingas aromatas moterims! Prabangus aromatas pripildytas šviežumo ir patogumo. Tai malonus vaisių, gėlių ir žalios lapijos kvapas. Žaliosios lapijos akordai - prinokusių, šviežių obuolių meistriškas aromatas kartu su baltos arbatos lapa..
28.18€
Gamintojas: tianDe
Karališkas aromatas energingiems vyrams! Mėgaukitės šviesiu, energingu aromatu pilnu tikro vyriškumo. Sultingi citrusiniai vaisiai, bergamotė, citrinų ir mandarinų energingas aromatas. Taip pat pikantiškas frezijų, lotoso ir kalendros akcentas. Įvair..
28.18€
Gamintojas: tianDe
Elegantiški kvepalai sukurti brandiems vyrams vertinantiems neblėstančią klasiką.  Kodas 10125 ..
13.30€
Gamintojas: tianDe
Šviesus, gaivumu spinduliuojantis aromatas, išaustas iš egzotinių gėlių ir prieskonių puokštės, bulgariškos rožės ir vandenyno gaivumo. Kodas 70135 ..
11.70€
Gamintojas: tianDe
Sprogimą primenantis ir kartu mielas prieskonių ir citrusų aromatas stilingai, kerinčiai ir svajojančiai moteriai. Kodas 70110 ..
14.94€
×
×
×
×
×
×
×