Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Dezodorantai ir kvepalai

Dezodorantai ir kvepalai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
100% natūralus kalnų vulkaninės kilmės. Neturi kvapo ir jame nėra kvepalų. Visiškai nekenksmingas kūnui, nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Užtikrina patikimą apsaugą nuo kvapo. Universalus tinka tiek vyrams, tiek moterims. Kodas 30101 ..
15.40€
Gamintojas: tianDe
Tai purškiamas kūno dezodorantas. Kas naudoja bei žino mūsų kietąjį alūno kristalą, tas puikiai supranta kokia ši nauja priemonė unikali!! Ideali apsauga jautriai odai! Be aliuminio druskų, parabenų, alkoholio ir dažiklių. Neužkimša porų, pašalina to..
13.70€
Gamintojas: tianDe
Gaivus Jūsų laisvės vėjas! „Coast of Azure" yra kvepalai stipriam, energingam vyrui. Linksmam, nerūpestingui, pasiruošusiam nuotykiams ir besimėgaujančiam kiekviena gyvenimo akimirka. Aromatas atsiskleidžia aitriu, skambančiu bergamočių ir citrinos..
34.35€
Gamintojas: tianDe
Parfumuotas vanduo moterims "Coast of Azure" 50 ml. Pajuskite lengvumą ir malonumą! "Coast of Azure" yra moteriškumo, lengvumo ir nerūpestingumo įsikūnijimas! Stulbinančiai lengvas ir tuo pačiu gilus aromatas prabangiai moteriai. Aromatas atsklei..
34.34€
Gamintojas: tianDe
Malonumo planeta jausmingiems ir ryžtingiems! Jausminga, paslaptinga, seksuali ir žavi! Būtent tokiai merginai, kuri žaidžia tik pagal savo taisykles, kurias sukuria kvepalai "Pleasure Planet". Aromatas labai neįprastai atsiskleidžia: atrodo persik..
34.34€
Gamintojas: tianDe
Malonumų planeta drąsiems ir aktyviems! Malonumų planeta yra jaunystė, pavojus ir aistra! Tokie vyrai kopia į aukščiausius kalnus ir užkariauja labiausiai nepasiekiamas viršūnes. „Pleasure Planet“ atsiveria galingu citrusinių vaisių akordu: aitriu,..
34.35€
Gamintojas: tianDe
Sprogimą primenantis ir kartu mielas prieskonių ir citrusų aromatas stilingai, kerinčiai ir svajojančiai moteriai. Kodas 70110 ..
14.94€
×
×
×
×
×
×
×