Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : info@tiandevisiems.lt

Adresas: Šeškinės g. 22, Vilnius

Dezodorantai ir kvepalai

Dezodorantai ir kvepalai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Gamintojas: tianDe
100% natūralus kalnų vulkaninės kilmės. Neturi kvapo ir jame nėra kvepalų. Visiškai nekenksmingas kūnui, nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Užtikrina patikimą apsaugą nuo kvapo. Universalus tinka tiek vyrams, tiek moterims. Kodas 30101 ..
14.25€
Gamintojas: tianDe
Tai purškiamas kūno dezodorantas. Kas naudoja bei žino mūsų kietąjį alūno kristalą, tas puikiai supranta kokia ši nauja priemonė unikali!! Ideali apsauga jautriai odai! Be aliuminio druskų, parabenų, alkoholio ir dažiklių. Neužkimša porų, pašalina to..
12.01€
Gamintojas: tianDe
Parfumuotas vanduo moterims "Coast of Azure" 50 ml. Pajuskite lengvumą ir malonumą! "Coast of Azure" yra moteriškumo, lengvumo ir nerūpestingumo įsikūnijimas! Stulbinančiai lengvas ir tuo pačiu gilus aromatas prabangiai moteriai. Aromatas atsklei..
34.34€
Gamintojas: tianDe
Malonumo planeta jausmingiems ir ryžtingiems! Jausminga, paslaptinga, seksuali ir žavi! Būtent tokiai merginai, kuri žaidžia tik pagal savo taisykles, kurias sukuria kvepalai "Pleasure Planet". Aromatas labai neįprastai atsiskleidžia: atrodo persik..
29.19€ 34.34€
Gamintojas: tianDe
Šviesus, gaivumu spinduliuojantis aromatas, išaustas iš egzotinių gėlių ir prieskonių puokštės, bulgariškos rožės ir vandenyno gaivumo. Kodas 70135 ..
11.70€
Gamintojas: tianDe
Sprogimą primenantis ir kartu mielas prieskonių ir citrusų aromatas stilingai, kerinčiai ir svajojančiai moteriai. Kodas 70110 ..
14.94€
×
×
×
×
×
×
×